Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Utworzono dnia 29.09.2017
Czcionka:

29 września co roku obchodzimy Dzień Głośnego Czytania ogłoszony przez Polską Izbę Książki po raz pierwszy w 2001 roku. Akcja głośnego czytania realizowana w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”. W tym dniu gościłyśmy klasy I-III SP z Krynicy Morskiej. Czytaliśmy głośno bajkę „Pan Pierdziołka spadł ze stołka” dobrze się przy tym bawiąc. Uczniowie zrobili nam niespodziankę i pięknie przeczytali bajki wcześniej przygotowane w klasach, pod okiem wychowawców. Akcja w naszej bibliotece kontynuowana jest co roku  i jest to jedna ze stałych form pracy z młodym czytelnikiem.

Bezpośredni kontakt dziecka z książką w bibliotece ma ogromne znaczenie i miejmy nadzieję, że spotkania takie zaowocują w przyszłości.

Utworzono dnia 29.09.2017, 14:45

Zapraszamy na nasz profil na: