Biblioteka przyjacielem krynickiej szkoły

Utworzono dnia 29.06.2017
Czcionka:

23 -go czerwca 2017 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017 Zespołu Szkół w Krynicy Morskiej im. Janusza Korczaka. Tym razem ze względu na trwającą termomodernizację budynku szkoły uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dyrektor szkoły p. Marek Włodarski w podziękowaniu za współpracę i użyczenie pomieszczeń biblioteki (dla prowadzenia zajęć przedszkola i klasy „0”,świetlicy szkolnej oraz zorganizowania zakończenia roku szkolnego) wręczył kwiaty p. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Annie Brzezińskiej. Decyzją Rady Rodziców oraz Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół w Krynicy Morskiej, Miejska Biblioteka Publiczna w Krynicy Morskiej otrzymała tytuł „Przyjaciela Szkoły”. Przewodnicząca Rady Rodziców p. Sylwia Szczurek na ręce Dyrektor Biblioteki p. Anny Brzezińskiej wręczyła kwiaty oraz pamiątkową tabliczkę z nadanym tytułem.

Współpraca biblioteki z ktynicką szkołą

Utworzono dnia 29.06.2017, 10:32

Zapraszamy na nasz profil na: